0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Momentinio fotoaprato instax mini 9 nuoma

Sandėlyje: 69

Rezervuojama tik gavus apmokėjimą

Kaina: 0,29 €
Prašome pasirinkti prekės variantą
Prekės aprašymas

Norėdami išsinuomoti fotoaparatą, jums tereikia paspausti ant užrašo „Pasirinkti“ ir išsirinkti norimą fotolapelių skaičių. Prekių krepšelyje 2-ąjame žingsnyje atsiras pastabų laukas, kuriame reikėtų įrašyti datas, kuriomis domina fotoaparato nuoma.

Bendra nuomos ir fotolapelių kaina priklauso nuo fotolapelių skaičiaus. Kuo daugiau fotolapelių perkate, tuo mažesnė nuomos kaina. Galime atsiųsti fotoaparatą ir į jūsų miestą. Tai papildomai kainuoja 6 eur.

Primename, kad fotoaparatai yra rezervuojami tik sulaukus išankstinio apmokėjimo.

Apmokėjimą galite atlikti sulaukę patvirtinimo, kad nurodytomis datomis fotoaparatas yra laisvas (jūsų būsena taps „Vykdoma“). Jei atsiimate fotoaparatą vietoje, jums reikėtų atvykti į Gerosios Vilties g. 38, Vilniuje.

Rezervuotus fotoaparatus atsiimti galite ketvirtadienį nuo 8:00 iki 16:45 val. (pietų pertrauka 12-12:45 val.) arba penktadienį iki 12 val. Atvykdami nepamirškite turėti 60 eur užstato, kurį grąžiname, kai atgauname fotoaparatą. Jei užsisakėte fotoaparatą su siuntimo paslauga, užstatą turite pervesti kartu su mokėjimu už nuomą ir fotolapelius. Užstatą pervesime atgal į tą pačią sąskaitą, kai kurjeris mums sugrąžins fotoaparatą iš jūsų. Pavėlavus grąžinti fotoaparatą už kiekvieną papildomą dieną skaičiuojamas 6 Eur mokestis, kuris išskaitomas iš avanso.

Nuomojantis fotoaparatą - nuotraukų albumams suteiksime 15 proc. nuolaidą.

Fotolapelio dydis 5,4x8,6 cm, nuotraukos dydis 4,6x6,2 cm

Objektyvas: 60 mm židinio nuotolis, 0,6m minimalus fokusavimo atstumas.

Maitinimas: 2 vnt. AA tipo baterijos.

Suteikiama 15 proc. nuolaida visiems instax priedams.

Prekės parametrai
Prekės parametrai: Kompaktinis fotoaparatas
Gamintojo svetainė: www.fujifilm.lt
Garantija: 24 mėn.

Susijusios prekės

Rezultatai 1 iš 1

Neseniai peržiūrėta