tamron_60_metu_jubiliejus

Pripažintas fotoaparatų objektyvų ir optinių įrenginių gamintojas Tamron Co. Ltd džiūgiai praneša apie savo 60 metų jubiliejų, kuris bus švenčiamas šių metų Lapkričio 1 d.

Nuo įkūrimo pradžios 1950 m. Tamron vardas tapo gerai žinomas ir aukštai vertinamas visame pasaulyje dėka savo aukštos kokybės novatoriškų optinių įrenginių, naudojamų įvairiausiose veiklos srityse. Tamron nuolatos skyrė didžiąją dalį savo išteklių optinių technologijų tyrimams ir plėtrai. Daugėlis gamintojo technologijų yra novatoriškos ir patentuotos paties Tamron.

Tamron gaminių liniją sudaro aukštos kokybės objektyvai fotoaparatams su keičiamais objektyvais, pažangūs objektyvai vaizdo kameroms, objektyvai kompaktiniams skaitmeniniams fotoaparatams ir mobiliesiems telefonams bei CCTV apsaugos ir sekimo vaizdo kamerų objektyvai. Visi Tamron gaminiai atitinka optinės kokybės standartą ir perteikia Tamron patentuotų technologijų unikalumą ir pažangą.

Dėl savo unikalių savybių, aukštos perduodamo vaizdo kokybės, kompaktiško dizaino ir patogumo Tamron objektyvai pripažinti daugelio pasaulio fotografų mėgėjų bei profesionalų.

tamron_60_metu_jubiliejus