Įsigiję prekes foto.lt elektroninėje parduotuvėje jas gausite per 2-7 darbo dienas po apmokėjimo. Siuntą pristato DPD kurjerių tarnyba Jūsų nurodytu adresu – į namus, darbovietę ar kitu užsakyme nurodytu adresu. Standartinis siuntos pristatymo mokestis 2.03 Eur, jei užsakymo suma didesnė nei 30 Eur  – pristatymas nemokamas. Šeštadieniais už papildomą 2 Eur mokestį siuntos pristatomos į šiuos miestus: Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Panevėžį, Alytų, Marijampolę, Tauragę, Telšius, Uteną. Norėdami prekes gauti šeštadienį, susisiekite su mumis Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai prieš apmokėdami užsakymą. Taip pat įmanomas apmokėjimas kurjeriui pristačius prekes (papildomas 2 Eur mokestis). Norėdami už prekes sumokėti kurjeriui, informuokite mus iš anksto.

Atsiskaityti grynais arba kortele galite atsiimdami prekes mūsų sandėlyje (Vilniuje, Gerosios Vilties g. 38). Prekes atsiimti galite darbo dienomis I-IV 8.30-16.45 val., penktadieniais 9.00-15.30 val.

Jei iškilo klausimų dėl užsakymo, apmokėjimo ar pristatymo – rašykite Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba skambinkite telefonu +370 652 09125 (darbo dienomis I-IV 9.00-17.00 val., penktadieniais 9.00-15.30 val.)